İslami Sohbet Siteleri

islami-sohbetBugün internette, islami sohbet siteleri yazıp ufak bir arama yaptığınızda, tüm arama motorlarında yüzlerce, hatta binlerce site karşımıza çıkmaktadır. Peki gerçekten bu sitelerin hepsi, gelen ziyaretçilerin islami sohbet yapabilmesi için mi, yoksa farklı amaçlar mı var? Bunu kısmen de olsa anlayabilmek için, o siteler arasından seçtiğiniz birilerinin kaynak kodlarına baktığınızda, bir çok farklı ve hatta bir islami sohbet sitesi olma iddiasında olan bir sitede bulunmaması gereken, anahtar kelimeler ve linkler olduğunu görürsünüz. Oysa, hak ve batıl bir arada olamaz!

Peki bunu neden yaparlar diye düşünebilirsiniz. Hemen cevabını verelim. Tamamen istismar etmek için! Zaten ülkede çok az olan islami sohbet kullanıcısını sitelerine çekmek, sayfalarının popülaritesini yükselterek ilk sayfaya çıkmak. Tabi tümünün amacının bu olduğunu söylemek haksızlık olur. İslami Sohbet Siteleri içerisinde, çok iyi niyetle bu hizmeti kullanıcılara sunanlar olduğu gibi, tek amaçları insanların zihnini bulandırmak ve onları farklı alanlara çekmek isteyenlerin olduğuna da eminim. Gerçek inançlarını ve niyetlerini gizleyen bu siteleri dikkatli incelerseniz, her ne kadar kendilerini kamufle ederlerse etsinler, niyetleri ortaya çıkmaktadır.

İnsanlar yapıları itibariyle en kolay iki şekilde sömürülür. Bunlar dinsel sömürü ve cinsel sömürüdür. Ne yazık ki, günümüzde yaşamın her alanında bu ikisi kullanılmaktadır. Bunların tuzağına düşmemek için çok dikkatli davranmak gerekir. İslami Sohbet Siteleri arasında tercih yaparken, iyice araştırıp, ona göre karar vermelisiniz. Hepinize hayırlı sohbetler dileriz.